7 základních kroků

1) Úvodní setkání:

- na první schůzce s Vámi projednáme Vaše představy a můžeme navrhnout i naše řešení a doporučení.

2) Vypracujeme jednoduchý projekt pro další jednání a zpracujeme prvotní návrh rozpočtu. (Můžeme vypracovat projekt pro stavební povolení (nebo ohlášku), vyřídit vyjadřovačky dotčených orgánů a zajistit inženýring nutný pro získání stavebního povolení).

3) V případě Vašeho zájmu a odladění rozpočtu uzavřeme smlouvu o dílo. Po uzavření smlouvy platíte 30% smluvní ceny, jako zálohu na práce a materiál.

4) Provedeme stavbu v domluveném rozsahu. Na stavbě je čisto a práce mají svůj logický sled. Při dokončení ve smlouvě dohodnuté pracovní etapy zaplatíte dalších 30% smluvní ceny.

5) Dílo předáme v dohodnutém termínu. V předávacím protokolu jsou uvedeny případné vady a přání klienta.

6) Do dohodnutého termínu dle předávacího protokolu odstraníme případné vady a nedodělky a také další práce na přání klienta, které se během stavby mohou objevit.

7) Po kompletním dokončení a předání bez vad doplácíte poslední doplatek 40% ze smluvní ceny. 

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.